Cierpią z zamiarem psychoruchowej?

Cierpią z zamiarem psychoruchowej?

Cierpią z zamiarem psychoruchowej?
Przez Steve Chandler
Pamiętam, jak wiele w moim życiu zostało zmarnowane, gdy cierpiałam z tego zespołu. Nie miałem pojęcia, co chciałem. Więc szukam pracy stał się gotowe rolki kości. I nawet, gdy miałem dobrą pracę, żaden z moich rozmów były kształtowane przez moją intencją… więc moja kariera naprawdę nie iść gdziekolwiek.
Czy można się dziwić? Jak możesz iść gdzieś, jeśli masz nigdzie nie chcesz wyjść? Bez zamiaru życie jest o unikaniu. Budzisz się rano i Twój umysł zaczyna się obraz, co nie chce. Gdy robi się te obrazy, to spędza cały dzień na podjęciu działań.
Wtedy życie spędził prosto z tego źródła z rzeczy, nie porusza się w kierunku niczego. To, co zamierza zrobić deficytu. Biegam od wierzycieli, członkowie rodziny, ludzi w pracy, którą ja jestem zastraszani przez… Unikać działań, które faktycznie pomoże mi osiągnąć moje cele (Jeśli miałem żadnego).
Ale właśnie o to chodzi. Bez zamiaru… nie wiedząc, co mam do… dlaczego robię to… co ja pracuję dla tracę serca. Tracę energię i nigdy nie doświadczyć, co raz przeżyłem jako dziecko… entuzjazm.
Emerson powiedział: „Nic wielkiego został kiedykolwiek stworzony bez entuzjazmu.” Jak prawdziwy! I chciałbym dodać, nie entuzjazmu mogą być generowane z życia bez zamiaru… bez spokojny, radosny ta strona wewnętrzny kompas.
Mistrz wielkiego baletu, George Balanchine, który uczył tyle ballerinas przejść od dobrego wielką do światowej klasy, powiedział, „Ja mam więcej energii niż kiedy byłem młodszy, bo wiem, że dokładnie to, co chcę zrobić.”
Lubię czytać ten cytat co najmniej raz w miesiącu. Ponieważ podkreśla ona prawdziwym źródłem energii!
I NIE MA POTRZEBY STRES SIĘ
Po moim zamiarem jest ustawiona, istnieje potrzeba aby podkreślić nad wynikami. Wewnętrzna intencja jest wystarczająco. Kiedy jestem w stanie zrobić shift czysty umysł od directionless przetrwanie do cichej intencji, to jest tak skuteczne. Na przykład: przed udzieleniem odpowiedzi paskudny email, przenoszę mój umysł od gniewu więcej… do cichej akceptacji za pomocą tego prostego zapytania, „co jest moim zamiarem tutaj? Jakiego rodzaju relacji chcieliby stworzyć tutaj? Jak dobre stosunki pomoże mi stay tuned w moim głównym zamiarem?” I stamtąd można wytworzyć reakcję delikatny, hojny, współczujący, zamiast reakcji emocjonalnej. Zamiar to robi. Jest to kompas.
Podkreślając się przez uderzanie moich celów nie jest taka sama jak dbanie o ich uderzenie. Nie wykonawca, gdy spięty, lub zestresowany, dobrze wykonuje. Przywódca nie ma. Nie sprzedawca. Nie zbiórkę pieniędzy. Brak elementu nadrzędnego. Żaden miłośnik.
Podkreślił-out, napięta wykonawca ma tylko dostęp do małego procent ich umiejętności i talent i inteligencję. (Czy chcesz tutaj napięta osoba strzelanie rzutów wolnych, lub kopanie długi celem dziedzinie w ostatnich momentach gry, lub pewnym siebie, spokojny osoba?)
Większość ludzi podkreślić siebie jako forma „dbałości” o uderzenie swoje cele. Ale to nie jest opiekuńczy, jest podkreślając się.
Dbanie to relaksujący, koncentrując się i wzywa wszystkie moje zasoby, wszystkie tego magicznego spokojny, że leniwy dynamit, że przynoszę ponosić I całą uwagę całkowity spokój. Nikt lepiej niż kiedy są złagodzone i koncentruje się wykonuje.
Większość ludzi spróbuj negatywów podwójne i potrójne negatywów jako sposób motywowania siebie. Celowo wywrócić się nad perspektywą nie osiągnięcia założonych celów. Sprzedaży lub prowadzących lub budowanie relacji wielki nie jest możliwe, gdy jest jeden, który negatywnie zestresowany.
Nie jest konieczne na stres. Tylko się skupić i pozostać skupiony. Wszystko, co możesz zwrócić uwagę spokojnej poszerzy. Po prostu nie poświęcać uwagę gdzie indziej. Spędzić go gdzie chcesz wzrost: w klientów, klientów, pieniądze, cokolwiek. W sposób spokojny i szczęśliwy być bezwzględne i niepodzielną i spokojnej i potężny. Ci się uda.
Przyjmuje do wiadomości i chwalić i wszyscy wsparcie i faktycznie wszystko wokół siebie i zobaczysz, jak wspierają twój zamiar!
Lub, jak powiedział Charles Fillmore, „istnieje nieodłączne prawa umysłu, że możemy zwiększyć, co chwalimy. Całe stworzenie odpowiada na pochwały i jest zadowolony. Treserów zwierząt domowych i nagradzać ich opłaty z przysmaków akty posłuszeństwa; dzieci blask z radością i weselem, gdy one są chwalone. Nawet roślinność rośnie lepiej dla tych, którzy go miłują.”
Intencją jest coś wewnętrznego, generowane z królestwa roślin. Tom Robbins powiedział, „marnujemy czas patrząc na idealnym kochankiem, zamiast tworzenia idealnego miłości.”
Patrzymy, dla przyjaciół i miłośników i kontakty uspokoić nas, że jesteśmy sympatyczne i coś warte. Zamiast znaleźć miłość do mamy trzeba dać. Zawsze już tam. Po moim zamiarem jest ustawiona i czyste, i wiem, gdzie jestem, pochodzącego, nie mam już zrobić wiele trudnych decyzji. Życie po prostu płynie. To jest wartość podejmowania tego shift podstawowy umysł od strachu i chaosu, aby uporządkowany, kochający zamiar. To jest zmiana umysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>